Festival programe
GANZ PRIJE GANZA – predprogram/ pre-program
GANZ NOVI FESTIVAL ( glavni program)
PROGRAM / PROGRAM | |||
DATUM / DATE | SAT / TIME | AUTOR I NAZIV PROGRAMA / AUTHOR & PROGRAM | MJESTO / PLACE |
14.9., subota Saturday |
21:00 |
DEWEY DELL (IT): TUONO | MM centar |
16.9., ponedjeljak Monday |
18:00-23:00 |
BORIS GIBÉ & FLORENT HAMON (FR): MOUVINSITU EXHIBITION ; svaki dan / every day 16.-19.9. | Foaje &TD |
20:00 |
MIRELA IVIČEVIĆ (HR): PLANET 8 – premijera / premiere | Polukružna dvorana &TD | |
21:30 |
BORIS GIBÉ & FLORENT HAMON (FR): MOUVINSITU | Velika dvorana &TD | |
17.9., utorak Tuesday |
20:00 |
MIRELA IVIČEVIĆ (HR): PLANET 8 | Polukružna dvorana &TD Hall |
18.9., srijeda Wednesday |
18:00 |
MALA KLINE (SLO): DREAMLAB COMMUNITAS (wt), PROJECT EXPLORING THE POTENTIAL OF COMMUNITY THROUGH DREAMING prezentacija / presentation | MM centar |
18:00 – 23:00 |
MARTINA NEVISTIĆ: SIZIFOV PINK instalacija/instalation | Kafić &TD | |
20:00 |
BORIS NIKITIN (CH): IMITATION OF LIFE | Velika dvorana &TD | |
21:00 |
VEJA (HR) koncert / concert | Atrij &TD | |
19.9., četvrtak Thursday |
20:00 |
BORIS NIKITIN (CH): IMITATION OF LIFE | Velika dvorana &TD |
21:30 |
MALA KLINE (SLO): EDEN | Polukružna dvorana &TD | |
20.9., petak Friday |
20:00 |
ROBERTA MILEVOJ (HR): OPET ROBERTA | Velika dvorana &TD |
21:00 |
GERALD KURDIAN (FR): 1999 | Polukružna dvorana &TD | |
23:00 |
SAŠA BOŽIĆ I PETRA HRAŠČANEC (HR): LOVE WILL TEAR US APART | Velika dvorana &TD | |
21.9., subota Saturday |
21:00 |
RAZGOVORI UGODNI – CIKLUS MLADIH VIDEO AUTORA / PLEASANT CONVERSATIONS – YOUNG VIDEO AUTHORS’ CYCLE, projekcije / film screenings | MM centar |
22:00 |
PERFORACIJE & GANZ: NOĆ PERFORMANSA | SC sve po posvuda | |
23:00 |
NOĆNE VIZIJE (HR), AV performans / AV performance | dvorište SC | |
22.9., nedjelja Sunday |
20:00 |
ANAGOOR (IT): L.I./LINGUA IMPERII | Velika dvorana &TD |
22:00 |
A. STOJKOVIĆ, A.SINKAUZ I N.SINKAUZ: MALO JE DOVOLJNO | MM centar / MM Centre |
GANZ POSLIJE GANZA / GANZ AFTER GANZ; postfestum
DATUM / DATE | SAT / TIME | AUTOR I NAZIV PROGRAMA / AUTHOR & PROGRAM | MJESTO / PLACE |
23.9.-2.10.2013. |
non stop |
ANAGOOR (IT): VERGILIO BRUCIA - umjetnička rezidencija / artistic residency | Polukružna dvorana &TD |
30.9.-13.10.2013. |
non stop |
FELIX OTT (DE) & MARKO JASTREVSKI (HR): THE ILIAD, 3 MEN AND A HOLE – umjetnička rezidencija / artistic residency | Kino SC |
15.10.2013., ponedjeljak Monday |
20:00 |
MARTIN SCHICH (CH): HALFBREADTECHNICQUE | Polukružna dvorana &TD |
16.10.2013., utorak Tuesday |
17:30 |
MARTIN SCHICK (CH): THE SPECTACULAR SPECTATOR radionica / workshop | Polukružna dvorana &TD |
22.10.2013., utorak Tuesday |
20:00 |
NIK BÄRTSCH’S RONIN, koncert/concert | Velika dvorana &TD |